پیام ارسال نکنید !

در فیلمنامه نویسی ، بهترین راه برای انتقال مضمون ، درگیر کردن عاطفه و احساس مخاطب است، و نه پیام و موعظه دادن. ( کاترین آن جونز )

و

به قول گلدمن : اگر پیامی دارید می توانید از طریق شرکت مخابرات ارسال کنید !!!

/ 3 نظر / 7 بازدید
محمد (ارمیا)

سلام سرکار خانم آناهیتا وبلاگتان بسیار با ارزش است. خودم نیز علاقه ی بسیار برای نوشتن و داستان پردازی دارم. البته چند داستان کوتاه نوشته ام که برای خیلی وقت پیش است. با اجازه شما وبلاگتان را لینک میکنم. خوشحال میشم سری به وبلاگم بزنید. متشکرم.

محمد (ارمیا)

سلام خانم آناهیتا اکثر محتوای وبلاگها، غیر تخصصی (عاشقانه، خاطره نویسی) هستند که ارزش خواندن چندانی ندارند. وبلاگ شما را با کمال میل و با اجازه شما لینک می کنم. چون به داستان نویسی و نوشتن علاقه دارم. البته فیلم نامه نویسی را خیلی سخت می دانم. امیدوارم بتوانم با کمک شما در فیلم نامه نویسی پیشرفت کنم. راستی خوشحال میشم سری به وبلاگ بنده نیز بزنید.

محمد (ارمیا)

ممنون از پاقدم شما. تعامل و ارتباط با شما برای من بسی جای خرسندیست. کاش آیدی و ایمیل تان را نیز برایم بنویسید. البته اگر امکانش هست. یک وبلاگ دیگر نیز دارم که دو پست بیشتر ننوشتم. و خیلی وقته که آپ نکردم. و قصد دارم سبک و موضوع وبلاگ را عوض کنم. خوشحال میشم شما سر فرصت سری به آن بزنید و بگویید که ارزش پاک کردن را دارند یا نه؟ این هم آدرسش: http://white-cogitation.persianblog.ir/